Opłatek 2017 w Klubie Iwonicz
 
Komitet Organizacyjny Opłatka Iwonickiego 2017 zaprasza Członków Klubu, Iwoniczan oraz sympatyków Klubu i Iwonicza na spotkanie opłatkowe. Odbędzie się ono dnia 13 stycznia 2018 roku w sali bankietowej Lone Tree Manor pod adresem 7730 N. Milwaukee Ave, Niles IL 60714.
 
Początek godz. 7. wieczorem.
 
W programie   Opłatka   m.   innymi:   powitanie   gości,   wspólne   łamanie   się   opłatkiem, występ  dzieci  z programem bożonarodzeniowym,  obiad i zabawa taneczna z zespołem BMJ Band.
 
Ponadto kwiaty, loteria fantowa (główna nagroda hard drive SEAGATE 4TB) oraz wiele innych niespodzianek.
 
Staraliśmy się wysłać zaproszenia do wszystkich, którzy brali udział w poprzednich spotkaniach   opłatkowych, jednakże zapraszamy wszystkich   chętnych do których nie udało nam się dotrzeć za pośrednictwem poczty. Termin zgłaszania udziału w Opłatku upływa  3. stycznia 2018 roku, dlatego też prosimy o odesłanie zgłoszenia, które jest załączone   do   zaproszenia   lub   kontaktowanie   się   w   tej   sprawie   z   Panem   Józefem Kowalskim (tel. 847-259-6607).
 
Gwarantujemy wspaniałą atmosferę, bardzo smaczny i obfity obiad przygotowany przez kuchnię Lone Tree Manor, a oprawę muzyczną, która zadowoli gusta i młodych i starszych zapewni zespół BMJ Band.
 
Cały dochód z Opłatka przeznaczony jest dla iwoniczan potrzebujących pomocy.
 
Przyjdźcie, a na pewno będziecie zadowoleni z udziału w naszym Opłatku!
 
Serdecznie zapraszamy!
Informacja o spotkaniach Klubu w 2017/2018 r
 
Zarząd Klubu Iwonicz pragnie poinformować Państwa, że zebrania członków tej charytatywnej organizacji odbywają się w każdą czwartą niedzielę miesiąca o godz. 12:00 (po Mszy św. o godz. 10:30) w Sali w dolnej części Koscioła p.w. Ś w. Stanisława B. i M. pod adresem 5352 W. Belden Ave, Chicago.
 
22 października 2017
26 listopada 2017
28 stycznia 2018
25 marca 2018
15 kwietnia 2018 (trzecia niedziela) - Msza ś w. Klubowa o godz 10:30, Święconka i wybory Nowego Zarządu na kolejną kadencję.
 
26 sierpnia 2018 – Uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej 12:00 Msza ś w. i Piknik u O. Salwatorianów w Merrillville IN
Serdecznie zapraszamy!
 
Od maja do września nie będzie zebrań klubowych.
 
Opłatek Klubowy odbędzie się w sobotę, 13 stycznia 2018 r w Lone Tree Manor pod adresem 7730 N. Milwaukee Ave, Niles IL 60714 (wiecej szczegółów będzie na zaproszeniach)- juz dziś zapraszamy Państwa i Waszych Przyjaciół.
 
Zapraszamy bardzo na comiesięczne zebrania. Każdego roku z różnych powodów ubywa aktywnych członków Klubu (śmierć, podeszły wiek, choroba, powrót do Polski), dlatego apelujemy do wszystkich, a szczególnie do młodego pokolenia iwoniczan (także urodzonych w USA), o zaangażowanie w dalszy rozwój Klubu, dla dobra społeczności iwonickiej w Polsce i USA.

Wiecej szczegółów na comiesięcznych zebraniach- zapraszamy.
Zaproszenie do Merrillville

Serdecznie zapraszamy Członków Klubu Iwonicz, Iwoniczan i Sympatyków Klubu na Mszę Świętą i pikniku Salwatorianów w Merrillville 27 sierpnia 2017 r, w czwartą rocznicę Koronacji Obrazu Matki Bożej.
 
Spotkanie rozpoczniemy Mszą Świętą o godzinie 12:00 pm i Nowenną ku czci Matki Boskiej Częstochowskiej.
 
Potem spotkamy się w parku przyklasztornym lub w Sali Milenijnej- w razie deszczu.
 
Serdecznie zapraszamy !
 
Dla przypomnienia podajemy adres Sanktuarium:
Our Lady of Czestochowa Shrine
Salvatorian Fathers
5755 Pennsylvania Str
Merrillville, Indiana 46410
www.salwatorianie.us

SERDECZNIE  ZAPRASZAMY !
 
Joomla templates by a4joomla