OPŁATEK 2019 W KLUBIE IWONICZ
 
Serdecznie zapraszamy na Opłatek w sobotę, dnia 11 stycznia 2020 roku O godzinie 6:30 wieczorem do Lone Tree Manor, Pod adresem 7730 N. Milwaukee Ave w Niles, IL 60714.

Cały dochód z Opłatka jest przeznaczony na cele charytatywne w Iwoniczu.
W programie Opłatka m.innymi:
  • powitanie gości
  • wspólne łamanie się opłatkiem i składanie sobie życzeń
  • zabawa taneczna – gra DJ Leon
  • kwiaty, loteria fantowa – główna nagroda: bezprzewodowy odkurzacz DYSON
Cena biletu $60 od osoby, dzieci do lat 12-tu wstęp wolny.
 
Termin zgłaszania udziału w Opłatku upływa 3 stycznia 2020 roku, dlatego prosimy o wysłanie zgłoszeń, załączonych do zaproszenia lub kontaktowanie się w tej sprawie z Panem Józefem Kowalskim
(tel. 847-259-6607).

Gwarantujemy wspaniałą atmosferę, bardzo smaczny i obfity obiad przygotowany przez kuchnię Lone Tree Manor a oprawa muzyczna zadowoli gusta i młodych, i starszych uczestników Opłatka.

Drodzy Rodacy

Na wstępie pragniemy serdecznie podziękować za wsparcie okazane Klubowi Iwonicz. Od lat Klub nasz pomaga rodakom z Iwonicza i okolic przekazując fundusze, materiały szkolne, odzież itp. To dzięki waszej pomocy możemy kontynuować tę pracę, ponieważ nigdy nie zabraknie ludzi potrzebujących.

Każdy z nas boryka się z codziennymi problemami i to, że dzielicie się z innymi, świadczy o dobroci waszych serc, hojności i charakterze. Wszystkie dochody otrzymane przez Klub, przekazywane są na cele charytatywne. Dotyczy to także składek członkowskich, które zbierane są corocznie w wysokości $10 od osoby. Jeżeli chcielibyście uregulować zaległe składki lub je rozpocząć, prosimy o kontakt. Z góry serdecznie dziękujemy.


W ostatnich latach Klub wspomagał rodaków przekazując fundusze na:

  • Zakup urządzeń medycznych dla potrzebujących.
  • Donacje dla rodzin potrzebujących w Iwoniczu.
  • Akcję Katolicką w Iwoniczu.
  • Iwonickie Stowarzyszenie Ocalić od Zapomnienia.
  • Parafię Iwonicz i Iwonicz Zdrój.

Zdajemy sobie sprawę jak ciężko jest znaleźć czas, aby przychodzić na zebrania, - mimo to bardzo serdecznie zachęcamy wszystkich członków i tych, którzy chcieliby dołączyć do klubu. Zebrania to doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o pracy klubu i odnowić znajomości. Zebrania odbywają sięw sali w dolnej części kościoła św. Stanisława B i M 5352 W. Belden Ave, Chicago o godzinie 12:00.

27 października 2019
24 listopada 2019
26 stycznia 2020
22 marca 2020
26 kwietnia 2020 – Msza św. o godz. 10:30, a następnie Święconka i wybory zarządu na nową kadencję.
23 sierpnia 2020 Uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej, Msza św. o godz. 12:00 i Piknik u O. Salwatorianów w Merrillville IN.

Opłatek Klubowy odbędzie się w sobotę, 11 stycznia 2020 w Lone Tree Manor 7730 N Milwaukee Ave, Niles, IL 60714. Proszę zaznaczcie już dziś tę datę w kaledarzu i zaproście znajomych.

W dobie internetu pragniemy także uaktualnić nasz kontakt z rodakami drogą elektroniczną. Jeżeli używacie poczty elektronicznej, prosimy o przesłanie adresu maila, na który moglibyśmy wysyłać informacje i aktualne powiadomienia. Proszę o kontakt na naszej stronie internetowej www.iwonicz.org w zakładce: kontakt.

Kończąc, jeszcze raz dziękujemy za wsparcie i życzymy wszystkiego co najlepsze.

Za Zarząd Klubu
Marian Krupa - prezes

Drodzy Iwoniczanie, Członkowie i sympatycy Klubu Iwonicz

Zapraszamy Was do Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej w Merrillville Indiana, na uroczystą Mszę Świętą za żyjących i zmarłych Członków Klubu, o godzinie 12.  

Po Mszy Świętej spotkamy się na pikniku w parku przyklasztornym, a w razie niepogody – w Sali Milenijnej.

Przyjdzcie na to nasze coroczne spotkanie również z Waszymi znajomymi. Serdecznie zapraszamy!

Adres Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej:
Salvatorian Fathers
5755 Pennsylvania Str
Merrillville, IN 46410
www.salwatorianie.us

 

Joomla templates by a4joomla