Drukuj
Kategoria: Wydarzenia z 2019. roku
Odsłony: 137

Drodzy Rodacy

Na wstępie pragniemy serdecznie podziękować za wsparcie okazane Klubowi Iwonicz. Od lat Klub nasz pomaga rodakom z Iwonicza i okolic przekazując fundusze, materiały szkolne, odzież itp. To dzięki waszej pomocy możemy kontynuować tę pracę, ponieważ nigdy nie zabraknie ludzi potrzebujących.

Każdy z nas boryka się z codziennymi problemami i to, że dzielicie się z innymi, świadczy o dobroci waszych serc, hojności i charakterze. Wszystkie dochody otrzymane przez Klub, przekazywane są na cele charytatywne. Dotyczy to także składek członkowskich, które zbierane są corocznie w wysokości $10 od osoby. Jeżeli chcielibyście uregulować zaległe składki lub je rozpocząć, prosimy o kontakt. Z góry serdecznie dziękujemy.


W ostatnich latach Klub wspomagał rodaków przekazując fundusze na:

Zdajemy sobie sprawę jak ciężko jest znaleźć czas, aby przychodzić na zebrania, - mimo to bardzo serdecznie zachęcamy wszystkich członków i tych, którzy chcieliby dołączyć do klubu. Zebrania to doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o pracy klubu i odnowić znajomości. Zebrania odbywają sięw sali w dolnej części kościoła św. Stanisława B i M 5352 W. Belden Ave, Chicago o godzinie 12:00.

27 października 2019
24 listopada 2019
26 stycznia 2020
22 marca 2020
26 kwietnia 2020 – Msza św. o godz. 10:30, a następnie Święconka i wybory zarządu na nową kadencję.
23 sierpnia 2020 Uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej, Msza św. o godz. 12:00 i Piknik u O. Salwatorianów w Merrillville IN.

Opłatek Klubowy odbędzie się w sobotę, 11 stycznia 2020 w Lone Tree Manor 7730 N Milwaukee Ave, Niles, IL 60714. Proszę zaznaczcie już dziś tę datę w kaledarzu i zaproście znajomych.

W dobie internetu pragniemy także uaktualnić nasz kontakt z rodakami drogą elektroniczną. Jeżeli używacie poczty elektronicznej, prosimy o przesłanie adresu maila, na który moglibyśmy wysyłać informacje i aktualne powiadomienia. Proszę o kontakt na naszej stronie internetowej www.iwonicz.org w zakładce: kontakt.

Kończąc, jeszcze raz dziękujemy za wsparcie i życzymy wszystkiego co najlepsze.

Za Zarząd Klubu
Marian Krupa - prezes